Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuIndie - kierunek eksport

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Piotr Regeńczuk | 2018-11-08 09:50:40
indie, eksport, import, wymiana handlowa, hr, pracownicy,

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki wraz z Indo-European Education Foundation oraz Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nysie serdecznie zapraszają na spotkanie otwarte pn. „Indie – jako jeden z pięciu strategicznych kierunków dla polskiego biznesu”

800px-FlagofIndia.svgOpolskie Centrum Rozwoju Gospodarki wraz z Indo-European Education Foundation oraz Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nysie serdecznie zapraszają na spotkanie otwarte pn. „Indie – jako jeden z pięciu strategicznych kierunków dla polskiego biznesu”, które odbędzie się 21 listopada br. w Opolu w Hotelu DeSilva Premium, ul. Powolnego 10, o godz. 11.00.

 

Tematem przewodnim będzie rozwój współpracy z rynkiem indyjskim , w tym m.in. potencjał i charakterystyka rynku indyjskiego, przykłady współpracy - prezentacje firm z regionu importujących towary i usługi z Indii oraz eksportujących towary i usługi do Indii.

 

W załączeniu przesyłamy szczegółowe informacje dot. przebiegu spotkania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

W przypadku zainteresowania udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres : k.glogiewicz@ocrg.opolskie.pl do 15 listopada br.

edytuj opis zdjęcia

Pliki do pobrania

Agenda 21.11.18r. rynek indyjski
pdf | 381.13 KB
Pobierz