Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStefanini otworzyło oddział w Opolu

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Piotr Regeńczuk | 2017-11-29 13:58:04
stefanini, bss, bpo, opole

Firma Stefanini to nowy inwestor i pracodawca z branży outsourcingu IT w Opolu. 22 listopada odbyła się uroczysta inauguracja Centrum Usług Stefanini – nowego oddziału, który będzie obsługiwał głównie klientów niemieckojęzycznych.

Firma Stefanini to nowy inwestor i pracodawca z branży outsourcingu IT w Opolu. 22 listopada odbyła się uroczysta inauguracja Centrum Usług Stefanini – nowego oddziału, który będzie obsługiwał głównie klientów niemieckojęzycznych. Podczas spotkania prasowego przedstawiciele Stefanini opowiedzieli o planach związanych z bieżącymi projektami i rozwojem Centrum Usług. Prowadzone wczesną jesienią tego roku rekrutacje zakończyły się sukcesem: pracę rozpoczyna właśnie 30 osób, które przeszły kompleksowe szkolenia w Polsce i w Niemczech.

Stefanini to międzynarodowe przedsiębiorstwo o brazylijskich korzeniach, dostarczające kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie IT i procesów biznesowych oraz wsparcie konsultingowe. Firma działa od 30 lat, a od 10 lat jest obecna w Polsce. W Krakowie mieszczą się dwa biura, gdzie zatrudnionych jest ok. 200 osób, które obsługują w 12 językach przedsiębiorstwa z różnych krajów. W nowo powstałym Centrum Usług Stefanini w Opolu zatrudnienie może znaleźć nawet 100 pracowników. Wyróżnikiem Stefanini jest m.in. model korporacji odbiegający od sformalizowanych wzorców amerykańskich czy zachodnioeuropejskich, nastawiony na elastyczność i rozwój pracowników.

Stefaninin Opoleedytuj opis zdjęcia